Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VLORË- Një tjetër operacion i përbashkët antidrogë po vijon të zhvillohet në det e tokë ku është sekuestruar deri tani rreth 1 ton drogë. Dyshohet se ka ende drogë në det. Në operacion janë përfshirë një sërë forcash si Policia Kufitare Vlorë, Delta Force, Roja Bregdetare, Guardia di Finanza, Drejtoria...

TIRANE- Zëvendesambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, David Muniz, i është drejtuar mëngjesin e sotëm Kryeministrisë, ku do të zhvillojë një takim pune. Nuk dihet se kë zyrtar do të takojë zv/ambasadori, pasi kreu i qeverisë, Edi Rama ndodhet në SHBA. Kryeministri Rama dhe Shefi i...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.