Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VLORE– Përmes një statusi në ‘Facebook’ ish- presidenti i Flamurtarit, Shpëtim Gjika ka ironizuar vendimin e gjyqtarit Kreshnik Cjapi për penalltinë e akorduar në favor të vendasve në ndeshjen Teuta-Flamurtari, të cilën e fituan vlonjatët me rezultatin 1-2. Gjika ka uruar ekipin dhe trajnerin Duro, ndërsa shprehet me ironi...