Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Lionel Mesi do të takojë mbrëmjen e sotme “makthin” e karrierës. Në tetë ndeshjet e luajtura deri tani kundër Çelsit, argjentinasi nuk ka arritur të shënojë asnjë gol. Në takimin e parë të fazës së 1/8-ave në Ligën e Kampionëve, Barcelona do të luajë sot në mbrëmje ndaj Çelsit...

Gjatë lojërave olimpikë të Pyeongchang 2018, një incident hot i ka ndodhur patinatores franceze Papadakis e cila gjatë performcës së saj çift, ka nxjerrë zbuluar gjoksin. Pavarësisht këtij incidentit 22 vjeçarja ka vazhduar pa u shqetësuar aspak performancën e saj. Incidenti i saj është fiksuar nga kamerat dhe fotografët...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.