Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
 • 740 Lexime
 • Argjentina është mundur nga Bolivia me rezultatin 2-0 në ndeshjen kualifikuese të Amerikës Latine për Kupën e Botës “Rusi 2018”. Bolivia e cila deri para ndeshjes me Argjentinën kishte fituar vetëm dy ndeshje në kualifikueset nga 13 ndeshje të luajtura gjithsej, fitoi falë golave të Juan Carlos Arce në...

 • 1004 Lexime
 • Stadiumi ‘Hongkou’ i klubit të njohur kinez Shanghai Shenhua është përfshirë nga zjarri por fatmirësisht nuk raportohet për viktima. Ngjarja ndodhi në mëngjesin e sotëm rreth orës 8:15. Stadiumo Hongkou ka kapacitet prej 35 mijë vendesh dhe u ndërtua më 1999. Agjencia kineze e lajmeve Xinhua tha se zjarri,...

 • 4372 Lexime
 • David Beckham ka pësuar një aksident automobilistik ndërsa drejtonte makinën dhe po udhëtonte me djalin e tij Brooklyn. Incidenti ka ndodhur pas ndeshjes së fundit të Arsenalit, në të cilën të dy ishin të pranishëm. Dëmtimin më të rëndë e ka marrë ish-futbollisti anglez David Beckham, sepse goditja e...

 • 4186 Lexime
 • FIFA-s do t’i kushtojë shtrenjtë dëmtimi horror i mbrojtësit irlandez, Seamus Coleman, i cili të premten theu këmbën në përballjen kundër Uellsit. Ishte minuta e 69-të kur kundërshtari i Coleman, Teylor, bëri një ndërhyrje të pakujdesshme duke i shkaktuar një dëmtim horror futbollistit që pritet të qëndrojë larg fushave...

 • 2420 Lexime
 • Në janar Milan huazoi nga Everton sulmuesin 23 vjeçar Xherard Delofeu dhe pakkush besonte se ai do bënte mirë për pjesën tjetër të mbetur të sezonit tek 18 herë kampionët e Italisë. Jo vetëm kaq, por spanjolli është kthyer në protagonist tek “rossoner-ët” duke shkëlqyer dhe kjo u vu...

  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.