Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Gjatë lojërave olimpikë të Pyeongchang 2018, një incident hot i ka ndodhur patinatores franceze Papadakis e cila gjatë performcës së saj çift, ka nxjerrë zbuluar gjoksin. Pavarësisht këtij incidentit 22 vjeçarja ka vazhduar pa u shqetësuar aspak performancën e saj. Incidenti i saj është fiksuar nga kamerat dhe fotografët...

Gjykata e Arbitrazhit për Sport konfirmoi se medalisti rus, Aleksandr Krushelnitsky, është akuzuar për shkelje të rregullave anti-doping në Olimpiadën Dimërore në Pjongçang. Rasti kundër sportistit 25-vjeçar është hapur me kërkesë të Komitetit Olimpik Ndërkombëtar. Krushelnitsky ka fituar medaljen e bronztë në një garë dyshe, së bashku me gruan...

Mbrojtësi brazilian i Realit të Madridit, Marcelo është dëmtuar në sfidën ndaj Real Betisit, ku Reali triumfoi me rezultatin 3-5. Marcelo la fushën e lojës në minutën e 30’, pasi nuk mund të vijonte më lojën, ndërsa në vendin e tij u aktivizua Hernandez. Paraprakisht flitet për një dëmtim...