Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
 • 1794 Lexime
 • Partizani-Kukësi është një ndeshje që vlen titullin kampion dhe këtë gjë e tregon vlera që kanë dy ekipet në faqen e specializuar që merret me vlerat e kartonëve të futbollit: Transfermakt. Sipas saj, Partizani vlen 6.8 milionë euro dhe renditet i dyti nga skuadrat më të shtrenjta në kampionatin...

 • 602 Lexime
 • Teuta ka siguruar fitoren e 3 në 5 ndeshjet e para të fazës së tretë dhe duket shumë më e qetë në objektivin e saj për mbijetesën në Superiore. Skuadra e Maganit ka mundur minimalisht 1-0 Korabin për t’u shkëputur ndjeshëm nga zona e ftohtë e klasifikimit. Durrsakëve u...

 • 978 Lexime
 • Luftëtari gabon në shtëpi, aty ku Laçi i merr një barazim të çmuar. Në Gjirokastër përfundon 1-1, rezultat që gëzon miqtë kurbinas dhe lë të zhgënjyer bluzinjtë. Në fakt, takimi i javës së 23-të të Kategorisë Superiore nisi mbarë për Luftëtarin, që gjeti avantazhin me një penallti të Behar...

 • 1644 Lexime
 • Besart Berisha vazhdon të shkëlqejë në Australi. Sulmuesi nga Prishtina shënoi edhe sot në fitoren 2-1 të Melburn Viktorit ndaj Adelaide Junajtid në javën e 21-të të A-Ligës. 31-vjeçari i përfaqësueses së Kosovës dyfishoi epërsinë e vendasve tetë minuta para fundit me një goditje mjeshtërore, pasi Marko Rohas e...

 • 1032 Lexime
 • Portieri i Sopotit, Ibrahim Bejte, i është nënshtruar me sukses operacionit pas dëmtimit të rëndë që pësoi dje në humbjen 3-0 ndaj Bylisit. “Gardiani” theu dorën e majtë pas një përplasjeje me Raboshtën dhe klubi nga Librazhdi bën me dije se ndërhyrja që zgjati për rreth dy orë të...

 • 2208 Lexime
 • Përveç humbjes 3-0, Sopoti mori edhe një tjetër lajm të keq nga ndeshja e sotme me Bylisin. Portieri Ibrahim Bejte pësoi një dëmtim të rëndë që pritet ta mbajë disa muaj larg fushave të lojës. Ishte minuta e 49-të kur “gardiani” i librazhdasve theu dorën e majtë pas një...

 • 1988 Lexime
 • Që në prezantimin e parë, fanella e personalizuar e Kombëtares për në Europian ishte përcaktuar që do të qëndronte në treg për një periudhë të caktuar. Nga dje, fanella e emërtuar “Triumf” është zëvendësuar me një dizajn tjetër. “Panorama Sport” ka mësuar se numri i përgjithshëm i fanellave të...

  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.