Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Kënga e shumëpritur e Era Istrefit në bashkëpunim me Ledri Vula “Shumë pis” është lançuar ditën e djeshme para, duke shuar pritjen e shumë fansave të këtyre dy super këngëtarëve. Era dhe Ledri këtë super hit veror e kishin paralajmëruar në muajin shkurt të këtij viti, prandaj pritjet e...

TIRANË- Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka shtruar një iftar në Pallatin e Brigadave, me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Të pranishëm në këtë darkë, ishin Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Skënder Bruçaj, Ministrja e Kulturës, Ambasadori i OSBE, Ambasador Florian Raunig, përfaqësues të besimeve fetare...

Fier- Tre automjete të parkuara janë djegur në mënyrë misterioze në qytetin e Fierit. Fatmirësisht nga djegia e automjeteve në orët e para të së shtunës nuk ka persona të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ’29 Nëntori’ ku dy prej automjeteve janë shkrumbuar plotësisht, ndërsa një mjet është...

PUKE-Akuzat e opozitës sipas së cilës kryeministri Rama është shoqëruar me Arben Frrokun gjatë fushatës elektorale në Pukë, kanë hapur jo pak debate mes palëve ditët e fundit. Të djathtët akuzojnë maxhorancën se përdori Arben Frrokun, të akuzuarin për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, për të shantazhuar qytetarët në...

Kjo video e pazakontë tregon një burrë të moshuar, i cili i ‘fut duart’ një manekini. Ai e prek, e puth dhe në fund fare kur ajo “nuk ia var”, ikën i inatosur. (da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.