Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Fatmir Pjetri, që u arrestua nga policia holandeze për llogari të shtetit shqiptar, 3 vite më parë një intervistë ekskluzive për ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ nga arratia deklaronte pafajësinë dhe mohonte lidhjet e tij me ‘Bandën e Babagjyshëve’. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ më 20 dhjetor të 2014-ës, Pjetri,...

ITALI-Shpulla, ulërima, fëmijët përplasen përtokë, videoje shokuese në çerdhen e Vercelli ‘Ti thyej dhëmbët’, ‘Shpresoj të të thyhet dora’, ‘Ta përdredh kokën’ dhe të tjera kërcënime të tjera dhe të bërtitura fëmijësh, goditje në fillim me shpulla, pastaj me grushte në kokë. Fëmijët në një çerdhe në Vercelli terrorizohen...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.