Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Rita Ora së fundmi ka realizuar një intervistë për Vogue, ku në një video të shkurtër shpjegon se si ajo bën grim. E quajtur “bukuroshja bombë” nga Vogue, Rita tregon hap pas hapi nga mëngjesi se si ia del të realizojë grimin për vete. “Kur bie dielli, atëherë shfaqet...

Paris SG mposhti mbrëmë në “Ligue 1” skuadrën e Lyon me rezultatin 2-0, por pavarësisht kësaj ndërmjet lojtarëve rrezikon të ketë një përçarje të madhe. Gjatë lojës arbitri akordon një goditje dënimi dhe menjëherë Edison Cavani pozicionohet për t’a goditur duke marrë topin në duar. I këtij mendimi nuk...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.