Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE- Partia Demokratike depozitoi sot në Parlament kërkesën për ngritjen e një komisioni Ad-Hoc për Reformën Zgjedhore, pasi shqetësimet e tyre kanë të bëjnë me shitblerjen dhe manipulimin e votës, si dhe votimin e numërimin elektronik. Pas këtij momenti, kryedemokrati Lulzim Bashan sqaroi se është i hapur për çdo...

Nga: ZONJA VJOLLCA 2 kunguj 2 patëllxhanë 2 speca të kuq 2 speca jeshil ose të verdhë 1 qepë të kuqe 4 lgj vaj ulliri 2 lgj uthull balsamike Kripë, piper i zi 1 thelpi hudhër Lajmë pastrojmë perimet dhe i presim ato në feta. Vendosim një tigan zgare,...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.