Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Kelly Brook, forma shpërthyese në Provenza

Një shikim prej ëndërrimtareje dhe poza prej pin up.

Kështu është fotografuar Kelly Brook nga i fejuari i saj Jeremy Parisi gjatë pushimeve të tyre romantike në Provenza.

Modelja dhe artistja me forma seksi, qëndron e ulur buzë një pishine dhe me një kostum plazhi nxjerr në pah një dekolte shpërthyese.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.