SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

1 Komente

  1. Bilbo
    20/03/2017

    Une me keto kam ndaluar trenin, Jo me dhimbjen e dhembit :P, Bravo keto keshilla ju duhen njerezve. Asnjeri mos te laje dhembet dhe te shkoje tek dentisti.

    Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi