Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Kim Kardashian çudit me veshjen

Kim Kardashian ka treguar më shumë sec duhet nga trupi i saj teksa dilte nga një restorant në Calabasas të Kalifornisë.

Ylli i reality Show kishte veshur një veshje transparente ku binte në sy trupi dhe gjoksi pa sytjena.

Nuk është hera e parë që Kim provokon me veshjen.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.