Kim Kardashian është fotografuar teksa ecte buzë detit ne shoqërinë e një vajze tjetër.

Anëtarja e familjes Kardashian ka nisur pushimet e saj të nxehta në Malibu ku shfaqet më në formë se kurrë.

36-vjeçarja po shijonte kohën e mirë në plazh me një shoqe.

E veshur me bikini, Kim i ka lënë pak vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike.
(da.xha/BalkanWeb)