Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari

Kim Kardashian, shëtitje me fëmijet dhe një look sportiv

Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe kete e ben me fotot që poston në rrjetet sociale.

Ylli i reality show së fundi, ka postuar ne Instagram foto ku shfaqet me dy fëmijet e saj.

E veshur me artlete dhe tuta sportive Kim duket e perkushtuar mbas vajzës dhe djalit të saj.