Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Kjo është makina luksoze e Jeniffer Lopez

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez janë fotografuar teksa vizitonin dizajnerin e makinave Tom Ford.

Çifti që është në një lidhje dashurie që nga muaji Mars, është takuar me dizajnerin e famshëm me qëllim të realizimit të inicialeve të artistes së famshme në makinën e saj superluksoze Rolls Royce, një makinë që kushton rreth 488,000 funte.