SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

3 Komente

 1. Y
  21/03/2017

  Ju dhj3fsha bufin, dhe foton e tij “të egjër”

  Përgjigjiuni

 2. Une
  20/03/2017

  Po ikën ne usa se nuk e gëlltit dot atë që peshtyu… (min I brendshëm xhafa do kaloj mbi trupat tanë nqs tenton të hyj në zyre)
  Ik more qyqar se ngele duke luajtur me bllofin!I pashpresë, peng I saliut. Nuk fitohen zgjedhet pa u futur në garë. ..

  Përgjigjiuni

 3. shqiponjamali
  20/03/2017

  Ky ka ikur per lesh.kur thote se Rama ben thirrje per dhune si ne 1997Ky eshte budalla,Ku i jepet pushteti ketij robi.Ato qe ben dhe thote vet, ja vesh tjetrit .Po cudit nderkombetaret.Ky merr doza droge me shume sa duhet dhe prandaj eshte i cekujlibruar.Mjere PD!

  Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi