Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Kritikat për veshjen dhe format trupore, shpërthen me fjalë fyese Enca (Foto)

Ajo është një nga këngëtaret më të përfolura të momentit edhe për shkak të formave të saj trupore. Bëhet fjalë për këngëtaren Enca Haxhiaj e cila së fundmi ka shpërthyer ndaj kritikëve.

Përmes një statusi në rrjetet sociale në anglisht, Enca shprehet e irrituar.

“Nëse ke një gjoks të vogël dhe del topless është “modë”, por kur je e bekuar me një gjoks të madh dhe vesh një dekolte, konsiderohet “vulgare”. Ju dh*** standardet e dyfishta”, shkruan Enca.
bd9ea71780e469857064a45caf43f128
(d.d/BalkanWeb)


Komente ( 5 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .