Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ky është apartamenti superluksoz i Jennifer Lopez

Kjo është shtëpia superluksoze e Jennifer Lopezit të cilët këngëtarja e njohur e ka blerë që në 2014.
Apartamenti që ka katër dhoma gjumi, gjashtë banjo, dy sallone, kuzhina gjigande, dhoma e medias, dhoma e lavanderisë, dhoma e garderobës dhe dhoma e stafit ka kushtuar 26.95 milion euro.
Me këtë shtëpi Jennifer thotë se është dashuruar që në momentin që e ka parë.
(da.xha/BalkanWeb)