Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Kylie Jenner, përshëndet fansat në Instagram me një foto provokuese

LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 22: Kylie Jenner arrives at the 2015 American Music Awards at Microsoft Theater on November 22, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

Kylie Jenner vazhdon të provokojë fansat me foto të nxehta.

Anëtarja e familjes Kardashian ka përshëndetur ndjekësit e saj në Instagram me një foto ku shfaqet provokuese dhe komenton “Mirëmëngjesi”.

Jennes është shumë aktive në rrjetet sociale, ku provokon me foto dhe postime.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .