Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Identifikohet njëri nga viktimat e atentatit me armë në qendër të Lushnjes (Foto)

zamir-latifi

LUSHNJË- Dy të rinj janë ekzekutuar sot në Lushnjë. “BalkanWeb” mëson se një prej viktimave është 23-vjeçari Zamir Latifi. Po kështu mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi Marius Xhepexhiu, 26 vjeç.

vrasje ne lushnje

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 18:00 në lagjen “Loni Dhamo” ku sipas qytetarëve ka pasur të shtëna me armë. Një prej personave të përfshirë është plagosur rëndë dhe ndodhet në reanimacion.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 1 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.