Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
5 - 2

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


Pas akuzave për lobimin rus, ambasadori Lu takon Bashën për 80 minuta në selinë e PD

lulzim-basha-donald-lu

TIRANE– Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Donald Lu, i është drejtuar selisë blu paraditen e sotme për të zhvilluar një takim me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Takimi i zhvilluar në selinë e Partisë Demokratike nisi në orën 11:00 dhe zgjati 12:20 minuta.

Ky takim vjen në një moment kur Partia Socialiste ka akuzuar Partinë Demokratike për lobim me para të pista dhe bashkëpunim me disa kompani ruse.

(BalkanWeb)