Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Sherr mes të rinjve në Velipojë, plagosen 2 vetë me armë zjarri (Emrat)

auto_polici-elbasan-700x5601442139710

SHKODËR – Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Velipojë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se ka dy persona të lënduar nga ngjarja.

Po të njëjtat burime raportojnë se disa të rinjtë u përfshinë në një sherr, që më pas përshkallëzoi deri në përdorimin e armëve.

Dy të plagosurit janë Durim Tahiri, 27 vjeç dhe Ervin Tahiri, 30 vjeç. Të plagosurit u dërguan me urgjencë në spitalin e Shkodrës, ndërkohë policia ka arrestuar Besnik Ndoj të cilit iu sekuestrua një automatik model 56. Pika kontrolli janë vendosur për kapjen e autorit të dytë. 30-vjeçari Ervin Tahiri është në gjendje të rëndë pasi ka marrë plumb në gjoks ndërsa Durimi në gju.

(e.f/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .