Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
20:00

Iran - Portugali


Tragjike në Shkodër, mbytet një fëmijë 5 vjeç në lumin Kir

lumi kir

SHKODËR- Një tjetër ngjarje e rëndë në Shkodër. Një fëmijë vetëm 5 vjeç është mbytur në ujërat e lumit Kir.

Nga raportimet e para mësohet se djali i mitur po luante anës lumit, kur ka rrëshkitur dhe është rrëmbyer nga uji. Megjithëse është nxjerrë shpejt, fëmija është dërguar pa shenja jete në spital.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(m.k/BalkanWeb)