Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Laura Pausini, kostum plazhi dhe një dekolte e thellë në Ponza

Kostum plazhi dhe një dekolte e thellë për Laura Pausinin, këngën e njohur italiane, e cila është fotografuar në Ponza me familjen e saj.

Së bashku me këngëtaren, edhe i dashuri Paolo Carta dhe e vogla Paola, si dhe tre fëmijët e kitaristit që ai I ka nga martesa e mëparshme.
Në faqet e revistës ‘Diva e Donna’ janë fotot e pushimeve të këngëtares, e cila në një yaht qetësohet dhe rrethohet nga të dashurit e saj
(da.xha/BalkanWeb)