Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ledri kapet “mat” me pornostaren shqiptare. Zbuloni kush është ajo (Foto)

2be6dc8a49afd7b1d4e4f9b516a7e660_L

Të dy janë të suksesshëm në profesionet e tyre, Ledri në muzikë ndërsa Alby në industrinë e pornografisë. Ajo është 20 vjeç dhe është super seksi.
collage
Por bukurisë së Albyt nuk i ka rezistuar dot as reperi shqiptar Ledri Vula. Ai është kapur “mat” teksa i ka bërë “follow” në Instagram.

Me siguri edhe Alby e njeh Ledrin dhe gjithashtu duhet të jetë fanse e muzikës së tij./intv.al


Komente ( 7 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .