Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Leonora Jakupi kujton babain në 19 vjetorin e vdekjes

leonora-jakupi-780x439

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, ka kujtuar babain e saj dëshmor.

Babai i këngëtares ka qenë luftëtar i lirisë në luftën e fundit dhe është dëshmor i kombit.

Ajo e ka kujtuar atë në 19 vjetorin e rënies me një foto emocionuese të publikuar në InstaStory.

leonora-1


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.