Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
BOTËRORI RUSI 2018 LAJME KALENDARI REZULTATE

Letizia e Spanjës, tregon joshjen dhe elegancën në Meksikë

Mbretëresha Letizia ka treguar joshjen dhe sharmin e saj teksa ka qenë e ftuar në Samitin e lidërve Botërore të mbledhur në Meksikë në luftën kundër kancerit.

45 vjecarja kishte veshur një fustan të dizenjuar nga Felipe Varela, me dantelle të zeza, duke u shfaqur elegante.

Mbretëresha e Spanjës ka pozuar së bashku me presidentin e Meksikës Enrique Pena Noeto dhe bashkëshorten e tij Angelica Rivera, duke i mahnitur të gjithë.

Pa Mbretin Felipe IV, Letizia dukej e relaksuar dhe shumë elegante.
(da.xha/BalkanWeb)