Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Marrëveshja Rama-Basha, Ndoka: Pritëm tym të bardhë, por doli djalë!

nardi-ndoka

Aleatet e Partisë Demokratike kanë komentuar marrëveshjen e arritur mes kryeministrit Rama dhe kreut te PD-­së, Lulzim Basha për zgjidhjen e krizës.
Kreu i demokristianeve, Nard Ndoka, nuk e ka kursyer humorin pas arritjes se këtij pakti. “Pritëm tym të bardhë, por doli djalë!”, shkruan Ndoka.
(BalkanWeb)


Komente ( 5 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .