Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Me pushime në Ksamil, fieraku humb jetën nga një atak kardiak

ksamil-village

SARANDË- Pushimet janë kthyer në dramë për një familje nga Fieri. Një 45-vjeçar ka humbur jetën ndërsa ishte me pushime në Ksamil.

Sipas policisë, kryefamiljari me inicialet A. T., 45 vjeç, është ndjerë keq dhe ka ndërruar jetë rrugës kur familjarët po e dërgonin në spital.

Nga informacionet paraprake, mësohet se A. T., ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak.

NJOFTIMI I POLICISË
Më datë 26.07.2017, në Ksamil, në një banesë-plazhi, është sëmurur dhe ka vdekur duke u transportuar për në spital i shoqëruar nga familjarët, shtetasi A.T., vjeç 45, banues në Patos Fier. Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e shkaqeve natyrale. Punohet për sqarimin e plotë të ngjarjes.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 3 )

  • P

    Ku ishte qeveria ? Ku ishte Saje qorri ?

  • Si mos ndihet keq tjetri, punon tere vitin per pak pushime ne familjen, e te dh*ten fare me plot kuptimin e fjales..

  • Po pse nuk thuhet e verteta xhanem, ky qytetar humbi jeten nga shperthimi i mutrave ne det. Kaq i forte ishte presioni i mutit dhe shurres sa i shkreti nuk e mbajti dot. Fati i tij i keq ishte se u gjend ne vendin e gabuar, ne kohen e gabuar dhe ne plazhin e gabuar. Njesoj si ne resortin e famshem te Arubas, kur para 4 vjeteve shpertheu shatervani i mutit dhe mbyti nje femije nga SHBA. Askush nuk humb kur thuhet dhe shkruhet e verteta, perkundrazi. Respekte per Ksamilin.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.