Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Më romantik se kaq nuk keni parë kurrë Getin, ja surpriza që i bën Marinës për Shën Valentin (Video)

81952-640-0-5a84a1ca216fd

TIRANE – Instagrami dhe Facebook-u ditën e sotme u tej mbush nga dedikimet e dashurisë, dhuratat, buqeta trëndafilash e lulesh të ndryshme, tullumbacet etj. Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është mbrëmja romantike e Getit dhe Marinës.

Untitled-5

Nëpërmjet një video të postuar në Instagram nga vetë moderatoja bukuroshe, shihet së bashku me Getoarin në një darkë romantike, të ulur në një tavolinë, të rrethuar nga drita në formë zemre.

marina-12
“Duajeni njëri-tjetrin. Gëzuar Shën Valentinin”, shkruan Marina.

Love each other! #happyvalentinesday❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on


(er.cu/BalkanWeb)