Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Mësohet e vërteta e fotove të grimierit të Kim Kardashian me shqiptaren

marioooooopg

TIRANE – Një foto në profilin e makeup artistes nga Kosova, Anita Haliti me grimierin e njohur me origjinë shqiptare Mario Dedivanoviç ngriti zëra për një histori dashurie mes tyre.
maro-2
Nuk do të ishte çudi, madje do ishte edhe shumë bukur, dy të rinj me të njëjtin pasion që ndanin edhe një histori, por ja që jo çdo skenar filmi romantik që kemi në mendje ndodh në jetën e atyre që shohim në Instagram.
mario-1
Sipas burimeve të sigurta, prive.al, ka zbuluar që fotoja, që madje u tha që ishte realizuar në Karaibe, është nga Ulqini dhe është thjesht një kujtim për Anitën, e cila si një makeup artiste e re me siguri e admiron Marion si profesionist të afirmuar.

Mario u bë i njohur kur pak kohë më parë Kim Kardashian publikoi një video që i drejtohej grimierit shqiptar.” Shumë bukur, Mario”.

(BalkanWeb)


Komente ( 2 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .