Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Miriam Cani, elegante dhe me stil në setin e ri fotografik

Ne rrjetet sociale disa dite me pare Miriam Cani njoftoi se së shpejti do t’i rikthehet muzikës me një projekt të ri muzikor.

Ndërkohë, ajo ka realizuar edhe një set të mrekullueshëm fotografish, në të cilat është shfaqur mjaft bukur dhe me stil.
Të gjitha fotot, Cani i ka publikuar për fansat në logarinë e saj zyrtare në Instagram.
(da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.