Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Brazil - Kosta Rika

RUSI 2018
17:00

Nigeri - Island

RUSI 2018
20:00

Serbi - Zvicër


Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, ja emri kuptimplotë që i vendos

-640-0-5b22cf0117f77

TIRANE – Amina Shena e shquar gjithnjë për bukurinë dhe e krahasuar me Marilyn Monroe, është bërë sot nënë për herë të parë. Modelja shqiptare ka sjellë në jetë një djalë nga lidhja e saj me reperin Lazy.

Ka qenë vetë modelja që ka dhënë lajmin e bukur me anë të një postimi në Instagram, ku postoi edhe një foto të djalit, por fytyrën e tij e ka mbuluar me një zemër.

Amina dhe Lazy e kanë pagëzuar djalin me emrin e veçantë Jetnis dhe emri i dytë Junior. “Bota ime Jetnis Junior Dollapi. Ndjenja më e bukur në botë”- shkruan Amina krah fotos ku ka marrë qindra urime nga ndjekësit.

My world 👶🏻💙 Jetnis Junior Dollapi #ndjenjameebukurnebote

A post shared by Amina Shena (@aminashena) on


(BalkanWeb)


Komente ( 3 )