Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Brazil - Kosta Rika

RUSI 2018
17:00

Nigeri - Island

RUSI 2018
20:00

Serbi - Zvicër


Morena Taraku “çmend” të dashurin iranian, shihni çfarë bën në jaht (Video)

MORENA

TURQI – Pak kohë më parë Morena Taraku zbuloi se është në një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhanin. Lidhja e tyre u komentua shumë pasi Morena ka lënë Kosovën dhe është zhvendosur të jetojë me të në Turqi.

Deri më tani Morena nuk ka publikuar foto apo video me Sashan, por ky i fundit poston shpesh pamje ku shfaqet me këngëtaren shqiptare. Ai nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale ka treguar se është shumë i dashuruar pas saj.

Mediat kosovare kanë publikuar një video, ku shfaqet miliarderi mbi jaht, ndërsa Morena shfaqet pranë tij duke dridhur të pasmet dhe duke kërcyer.
(BalkanWeb)