Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ndahet Olsi dhe Fjorentina e “Big Brother”? Veprimi që kanë bërë sot ngre dyshime

454578787878

TIRANË- Ata padyshim mund të konsiderohen si çifti më i komentuar i edicionit të këtij viti të “Big Brother”. Po flasim për Olsin dhe Fiorentinën, që i vazhduan aventurat e tyre edhe jashtë shtëpisë më të famshme e u bënë shpesh objekt për shkrime në media.

Ashtu ka ndodhur edhe sot, por është ngritur pyetja nëse janë akoma bashkë? Arsyeja?

Dyshimeve iu ka dhënë shkas vetë Olsi, pasi ka vendosur të fshijë të gjitha fotot që ka pasur me Fiorentinën në rrjetet sociale. Të njetën gjë ka bërë dhe ajo. A tregon kjo fundin e marrëdhënies së tyre?!

Deri sa ata të dy të flasin, këto mbeten vetëm dyshime…
olsi-bb

maxresdefault-2_1493391900-8187491

olsifiorentinaok
(BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .