Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
BOTËRORI RUSI 2018 LAJME KALENDARI REZULTATE

‘Një libër është një histori për mendjen’, ja tatuazhi i ri i Xhesika Ndoj në vendin delikat

Untitled-5

TIRANE – Xhesika Ndoj poston çdo ditë në rrjetet sociale foto provokuese. Këngëtarja shqiptare shpeshherë ekspozon trupin duke u shfaqur gjithmonë seksi dhe në super formë.

tatuuu

Në fotot e fundit, ajo ka zbuluar tatuazhin e saj të ri me një postim në Instastory.  “Një libër është një histori për mendjen. Një këngë është një histori për shpirtin”, shkruhet në trupin e Xhesikës.

Untitled-3

Ky tatuazh duket të ketë qenë shumë i dhimbshëm pasi këngëtarja me një postim tjetër shkruan “Çfarë dhimbje”.
(BalkanWeb)


Komente ( 3 )