SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

1 Komente

  1. Erind
    20/03/2017

    Po ja dhe po na pergjoi CIA hall i madh, sikur po merremi me terrorizem apo hashash ne!!!!!

    Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi