Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
5 - 2

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


Njihuni me femrën me belin më të hollë në botë (Foto)

Sophia Vegas është femra me belin më të hollë në botë. Ajo iu nënshtrua një operacioni 32 mijë euro për të hequr dy brinjë për të nxjerrë belin e saj sa më të hollë.

Ylli televiziv gjerman është fotografuar ditën e djeshme duke bërë shopping. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë pink që i tregonte të gjithë format e saj bombastike shkruan “Daily Mail”.

Operacioni në bel nuk është i vetmi që Sophia ka guxuar të bëjë, pas tre ndërhyrjeve në gjoks dhe katër të tjerave në hundë.
(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 1 )