Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Njihuni me të dashurin e ‘Kerimanit’ (Foto)

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-09-21 07:25:24Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Nursel Kose, aktorja e njohur për rolin e Kerimanit në serialin turk “Fate të kryqëzuara” është një prej karaktereve më të urryera për shkak të rolit që ka në serial. Po në jetën private, Keriman jeton prej vitesh një dashuri të lumtur.

47-vjeçarja ka plot 11 vjet që jeton një histori dashurie me violinistin me origjinë gjermane Ulrich Mertin. Por edhe pse në një lidhje të gjatë, vetëm dy vjet më parë (2015), në disa foto paparaci të çiftit, u zbuluan se Keriman dhe Mertin ishin të martuar.

Dhe kjo, sepse ishte hera e parë që aktorja u pa kapur prej dore dhe e quajti bashkëshort Mertin, pikërisht në ditën që ai do të prezantohej me motrën e saj. Lajmet për jetën private të saj janë të rralla, por ajo që dihet me siguri është se Mertin ia ka vjedhur zemrën aktores prej shumë vitesh dhe tani, edhe në rrjetet sociale dalin gjithmonë bashkë.


Komente ( 2 )