Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Nusja me burrin emigrant kapet ‘mat’ me të dashurin në sy të fëmijëve (Video +18)

hqdefault23-433x300

Tronditëse është historia e rrëfyer nga një i moshuar nga Kopliku. Që me gjithë burrninë dhe zakonin e malësorit ka vendosur të tregojë për tradhtinë dhe poshtërimin që po i bën nusja e djalit familjes dhe fëmijëve të saj.

Zef Nacaj nga Kamica e Koplikut tregoi sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 se djali i tij Peri 32-vjeçar vendosi të emigrojë 4 vite më parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës duke lënë pas familjen e tij, bashkëshorten dhe 2 fëmijët.

Prindërit dhe familjarët prej pak kohësh kanë konstatuar se nusja ka nisur një tjetër lidhje dashurie, por nuk është kjo drama që po përjetojnë. Ata kanë vërtetuar gjithashtu se ajo e ka bërë të dashurin pjesë të shtëpisë dhe kryen me të veprime të turpshme në sy të dy fëmijëve të vegjël 9 dhe 5 vjeç.

Në videon që ka sjellë vetë familja e burrit të saj dhe e publikon “BalkanWeb” duket momenti ku kunata hyn në dhomë dhe gjen nusen e vëllait në dhomë me të dashurin. E reja është pa të brendshme dhe fëmijët qajnë. Pamje tronditëse!

Zef Nacaj thotë se pasi kanë vërtetuar gjithçka, madje kanë bërë dhe një video kanë vënë në dijeni familjarët e nuses dhe djalin për atë që po ndodhte. Gjithsesi në rolin e gjyshit ai thotë se e ka të pamundur të mbroje nipin dhe mbesën.

Ky skandal është denoncuar në institucione, por fëmijët vazhdojnë ende të jetojnë me nënën e cila sipas Zefit nuk mund ta luajë dot më këtë rol, raporton “BalkanWeb”.

Peri ndodhet shumë larg dhe për shkak të mungesës së dokumentacionit e ka të pamundur të vijë dhe të largojë nga ai ambient fëmijët e vegjël andaj Zef Nacaj bën apel që institucionet të reagojnë dhe të shpëtojnë mbesën dhe nipin e tij nga tmerri që po jetojnë çdo ditë.

me-zemer-te-hapur-1

“Në 13 korrik janë marrë me dhunë nga shtëpia e gjyshërve në Koplik. Ka ardhur policia dhe i ka marrë, mua më kanë shoqëruar në polici, kanë dhunuar vajzën dhe gruan time. Fëmijët plasën duke qarë e përfunduan në ambulancë”, ka treguar gjyshi i fëmijëve, duke u dridhur. Ai thotë se nusja e djalit nuk e meriton t’i ketë fëmijët dhe kërkon drejtësi.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 28 )

  • Edhe nje here doli ne pah mungesa e theksuar e shtetit pornografik. Nena perverse dhe pedofile vazhdon te jete ne kontroll te femijeve, ne nje kohe qe perdoreshin si lodra seksuale. Ne radhe te pare duhej bere egzaminimi i tyre fizik dhe psiqik dhe te merreshin ne kujdestari te organeve sociale qe nuk egzistojne ose nese egzistojne jane po ashtu njerez dhunues dhe pedofil si puna e jaranit te zene mat. Toleranca ndaj se keqes ne Shqiperi ka arritur ne rrugen e mos kthimit. Zgjidhja? Kemi miell dhe tomate, o te hame panne pomodoro ose te bejme pizza

  • Mjaft me histeri o njerez duke i bere gjyqin publik. Lerjani tjetres hallin qe e ka gjet, boll u perziete ne punet e miletit. Nuk di c’duan familjaret e burrit qe dalin ne TV per te denoncuar rastin, beni divorcin dhe secili ne pune te vet pa sherre dhe linçime publike. Nuk eshte as rasti i pare e as i fundit i tradhetise, çka per te bere buje apo se ishte me video?

  • Gazetari afganistani! Tani te hedhim gure mbi kete grua dhe ta djegim me acid ne fytyre! Shkoningjeni ndonje nga ata te politikes qe paguajne eskortat apo skeni prapanice per kete? Eshte e kundra-ligjshme te regjistrosh ne video pa konsent dike tjeter dhe biles ti futesh ne shpi me dhune sic kane bere keta. Nuk eshte se mbroj fenomenin por ‘denoncimi’ eshte tipik i nje shoqerie qe ka 50 vjet per tu kapur me humanitetin. Tipik i nje shoqerie ku asnjeri prej nesh seshte i mbrojtur prej ligjit! Ne cdo vend te botes, kjo lloj gazetaria do i siguronte gruas miliona dollare! Turp per televizionet qe ne vend te edukojne bejne drama me familjet shqiptare kur kane qene pikerisht mediat qe kane ‘investuar’ ne degjenerimin e vlerave! Media kamikaze!

  • Se pari gabim qe i shoqi i ka braktis femije e grua..se dyti gabim gruja sex ne sy te femijve..se treti turp vidio ne publikim,te mbahej privat.Per me teper Ai kerkoi dollarin..ajo normal donte hajdarin…

  • Edo

    Jo ne aspektin e nevojave biologjike spo i vem aspak faj. Por behet ajo pune ne sy te dy femijeve te mitur!!!??? Edhe ne qofte se per burrin atje le mos te lere asgje pa bere por per ato 2 engjuj dhe per familjen e sajt duhen kursyer disa gjera besoj..

1 2