Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
BOTËRORI RUSI 2018 LAJME KALENDARI REZULTATE

Olsi Rama për drekë me Tom Doshin, ja kush u publikon foton

FB_IMG_1497971561699

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një fotografi me diciturën: Olsi Rama dhe Tom Doshi vazhdimisht bashkë në fushatë.

Kujtojmë se Tom Doshi ishte deputet i Partisë Socaliste, derisa u largua nga Grupi Parlamentar i PS pas akuzave publike që bëri në lidhje me Ilir Metën dhe me një plan që, sipas tij, po bëhej për eliminim fizik të tij.

Aktualisht, Tom Doshi kandidon sërish në zgjedhjet e 25 qershorit si kryesues i listës së PSD-së në Shkodër.

Mirëpo, Berisha pretendon se fushatën e Doshit në Shkodër e udhëheq vëllai i kryeministrit, Olsi Rama.

(BalkanWeb)


Komente ( 5 )