Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Orinda Huta bëhet nostalgjike, shihni si duket këngëtarja 16 vjeçe (Foto)

orinda

TIRANE – Orinda Huta po shijon për momentin muajin e mjaltit në Tajlandë. Ajo dhe Turi u martuan me 27 korrik me një dasmë madhështore në periferi të Tiranës.
Por sot nuk do flasim për dasmën e tyre.

orinda-huta

Moderatorja dhe këngëtarja e njiohur është është bërë nostalgjike me pushim, duke hapur arkivën e fotove. Ajo ka postuar në Instragram Story veten e saj kur ishte 16 vjeçe.

Në fakt ajo nuk ka nryshuar shumë që nga koha e adoleshencës, pasi lehtësisht mund të dallohet që është Orinda.
(er.cu/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .