Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Pak kohë larg syve të publikut, vajza e Kledi Kadiut është rritur kaq shumë (Foto)

6b733d11ae50cc49ef72ac705707d896

TIRANE – Edhe pse në faqet e Kledi Kadiut nuk kanë munguar fotot me të bijën Lea, ato janë të pakta dhe kryesisht kanë qenë të përqendruara në periudhën pas lindjes së saj.
d621c3af8634453ef207d069ab5a0005
Balerini është nga ata njerëzit shumë të përkushtuar ndaj profesionit dhe po të shohësh faqet e tij janë të mbushura me pamje nga shkollat, spektaklet apo aktivitetet e baletit.

00b73bd3ef06dde38676d33d584839bc

Këto ditë, teksa ka gjetur më shumë kohë për të qëndruar me familjen, balerini i njohur shqiptar që jeton prej kohësh në Itali, ka postuar ca foto nga pushimet verore me të bijën. Dhe ajo është rritur kaq shumë shkruan Class.

Edhe pse thuhet që vajzat i ngjajnë babit, Lea duket sikur ngjason më shumë me të ëmën, e cila siç rikonfirmohet nga kjo foto është një vajzë shumë shumë simpatike…Me fat Kledi, për gocat e tij!

(BalkanWeb)