Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Paloka publikon videon: Ja si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

WhatsApp Image 2018-04-16 at 12.38.16

TIRANE- Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një konference për shtyp pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike publikoi një video, që tregon momente nga arrestimi i protestuesve për taksën në rrugën e Kombit.


Në video tregohet momenti kur kuksianët që protestuan nxirren nga shtëpia në mes të natës. “Policët e Fatmir Xhafës si banditë të maskuar janë sulur dhe kanë rrëmbyer qytetarët e Kukësit”,- thotë ai teksa komenton pamjet.

WhatsApp Image 2018-04-16 at 12.38.00
vijon


Komente ( 3 )