Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Pas ‘arrestimit’ të aktorit shqiptar, reagon Turjan Hyska: Burgu për burrat është (VIDEO)

albano-Turi

TIRANE- Lajmi i djeshëm mbi ‘arrestimin’ e aktorit Albano Bogdos, bëri xhiro nëpër rrjetet sociale.

Pavarësisht se fotoja e Albanos me pranga në duar, ku shoqërohej nga policët ishte një skenë xhirimi, moderatori dhe kolegu Turjan Hyska nuk mund të qëndronte indiferent. Hyska u ka kushtuar kolegëve të tij një video me shumë humor, ndërsa thekson se burgu është për burrat.

“Unë shpëtova, u fsheha. Ju Alban, Visjan dhe të gjithë të tjerët, jam me ju. Burgu për burrat është dhe ishalla e paçin dorën e lehtë çunat. Hajde se duhet bërë njëherë në jetë burg”, tha Turjani.
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

  • Shkofsh dhe e provofsh se edhe ti je bere burre tani ! Te shkojne te gjithe qe kane kete mendim .

  • Mentalitet shoqerie kriminelesh, vagabondesh dhe hajdutesh. Burgu per keto kategori eshte qe jane rrezik per shoqerine dhe duhen majt ne kafaz derisa te zbuten. Burri qe eshte burre e ka vendin prane gruas, femijeve, familjes, ne krye te detyres ne pune, me ndershmeri dhe burreri.Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.