Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Pas ‘Baftjarit’, Bes Kallaku dhe Ylli Baka sjellin hitin e ri ‘Çohu kërceni’ (Video)

Untitled-1

TIRANE – Pas këngës, ‘Gëzuar Baftjar’, e cila u kthye në një nga hitet e verës 2017, Ylli Baka dhe Bes Kallaku sjellin ‘Çohu kërceni’.

Duke parë suksesin e këngës së parë, e cila arriti mbi 15 milionë klikime, këngëtari i muzikës popullore dhe Besi bashkuan forcat sërish duke prezantuar këngën e tyre më të re. Edhe pse kënga ka vetëm pak orë që publikuar në Youtube ka arritur mbi 32 mijë klikime.

Këto janë disa nga vargjet e këngës’ Çohu kërceni’
“Kënga ca thot kënga ma do shpirti ma do zemra…..

Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Një tradit e ka shqiptari
Kush të paguaje i pari.
(BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.