SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

2 Komente

 1. Ylberi
  21/03/2017

  Ky programme eshte i hapur dhe mire do ishte qe média te mbylle shkarpen se ka plot gazetar me terheqje ⚣ ⚣ homo

  Përgjigjiuni

 2. Iliro-Arberor
  21/03/2017

  Kafsheri shtazesh.

  Peserastet dhe lezbiket jane ndyrsirlleku me i madh.

  Pervec problemeve Pa fund qe kemi edhe kjo nan duhet.

  Cifutet Na kane ne dore krejtesisht.

  Përgjigjiuni

Lini Koment

 

 

 

Fillimi