Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Prezantuesja e njohur shqiptare fejohet në mënyrë të papritur (Foto)

RUK33

Prezantuesja e njohur e emisionit “Jo vetëm modë”, Floriana Garo i ka befasuar të gjithë fansat, miqtë dhe opinionin me një lajm rreth statusit të saj.

Ajo ka treguar se është fejuar, ndërsa poston edhe foto me njeriun që dashur, në krah të cilit thotë se ndjehet mjaft e lumtur.
Garo
Ish-missi përveç fotos së shpërndarë në llogarinë personale në Instagram shkruan se: “Të dashur miq, desha të ndaja me ju lajmin e mrekullueshëm të fejesës time! Jam shumë shumë e lumtur!”, shkruan Garo në Instagram.

Ceremonia e kurorëzimit të fejesës së tyre duket krejtësisht private. Në këtë mënyrë duket se Floriana ka lënë pas ndarjen e disa viteve më parë me një biznesmen të njohur shqiptar.

(BalkanWeb)


Komente ( 4 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .