Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

‘Princi dhe showgirli’, Harry me Kylie Minogue në mbrëmjen e Magazine Gay Attitude

Princi Harry ka marrë të enjten mbrëma në Londër, gjatë një mbrëmjeje të Attitude Mag Awards, një çmim prestigjioz në nder të nënës së tij të ndjerë Diana për impenjimin e saj në luftën kundër Sidës.
Në eveniment, një takim vjetor i organizuar nga Magazine Attitude, revista më e famshme gay në Britaninë e madhe, ishin edhe shumë personazhe yje, si Sam Smith dhe Amanda Holden, Pixie Lott dhe Kylie Minigur, e cila në Instagram ka postuar foto ku pozon me princin: ’The Prince and the Showgirl’, shkruan këngëtarja.
(da.xha/BalkanWeb)