Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Pse shalli në kokë është mënyra më stylish për të shkuar në plazh?

TIRANE – Para se vera të ikë, po ju japim një këshillë shumë të vlefshme. Kapelet e kashtës në plazh kanë qenë trend i verës së kaluar, e cila ka mbizotëruar edhe këtë verë padyshim. E kemi parë tek Kendall Jenner, Emily Ratajkoëski e cila kishte vendosur një kapele të jashtëzakonshme teksa ishte me pushime brigjet italiane shkruan Class.

Por duke vendosur një kapele të tillë kur jeni me pushimet tuaja, ndiheni jashtëzakonisht jo praktike, apo jo? Prandaj pse të mos zgjedhësh një shall në kokë në vend të saj?

Është më praktike, dukeni shumë bukur dhe e thjeshtë, madje mbi të gjitha ju zë dhe shumë pak vend në valixhe, duke ju dhënë lirinë për të marrë me vete veshje të tjera. Më poshtë po ju sjellim 10 opsione elegante për t’u marrë parasysh.

(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 1 )